SB projekt ve zkratce

Působíme v Čechách i na Moravě

Jsme stabilní, ryze českou společností, která projektuje významné stavby na území České republiky. Zaměření společnosti a naše práce má vysokou přidanou hodnotu, proto je naším cílem vytvářet kvalitní zázemí pro zaměstnance a spolehlivost pro naše obchodní partnery.

Sídlíme v Hodoníně, Přerově, Pardubicích a Hradci Králové, kde máme jednotlivé projekční týmy. Projekční týmy vytvářejí projektovou dokumentaci rozvodů vysokého a nízkého napětí, elektrických technologických zařízení a drážní zabezpečovací a sdělovací techniky.

15
let zkušeností
30
zaměstnanců
4
pobočky

Naše ocenění

Certifikace ekonomické kondice společnosti

Jsme držitelé prestižního ocenění ekonomické stability, čímž jsme se zařadili mezi nejdůvěryhodnější společnosti v České republice i zahraničí.

Ocenění jsme osobně převzali od společnosti Bisnode Česká republika a.s. za naši dlouhodobou stabilitu, kterou sleduje již od našeho počátku.

Ocenění je pro nás odměnou a zároveň závazkem, abychom pro Vás byly nyní i v budoucnu prověřenou společností nejvyšších kvalit.

O své lidi se staráme

Vzděláním, benefity, vedením zkušenějšími kolegy.

Máme zkušenosti

Často jsou potřeba nejen ty profesní ale i lidské.

Jsme spolehliví

Naše zkušenosti nám pomáhají ve spolehlivosti.

Umíme se bavit

Sílu nabíráme na setkáních a firemních večírcích.

Kariéra

V SB projektu jsme si jisti, že úspěchu dosáhneme jedině s lidmi, kteří u nás pracují s hrdostí. Naplňme společně naše vize. K tomu však potřebujeme vaše dovednosti, vášeň a inovativní myšlení.

Volné pracovní pozice

Vzdělání a certifikace

Certifikace a Asociace

Naši projektanti jsou členy České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě sdružujících více než 30 000 členů.

Pravidelně se účastníme konference ředitelů projektových společností, vzdělávacích programů České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a mnoha dalších školení a konferencí, které nám přinášejí důležité znalosti a poznatky pro náš další rozvoj.

Norma ISO 9001

Dodržujeme mezinárodně platnou normu ČSN EN ISO 9001:2016, která určuje požadavky pro systém řízení kvality ve společnosti.

Norma nám pomáhá zefektivňovat procesy a dává řád našim interním procesům. Procesy v pravidelných intervalech ověřujeme a podrobujeme se dozorovému a recertifikačnímu auditu, který je prováděn společností TÜV SÜD Czech s.r.o.